A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhamerino Bollati

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Xhamerino Bollati is a singer of Kids music. Në Qershor 2015, Xhamerino Bollati merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Rramp E Bamp E Bum Bum Bum". Në Qershor 2016, Xhamerino Bollati & Vivian Biagioti marrin pjesë në JESC 2016 me këngën "Ne Mes Yjesh"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardit Gerbeshi

Troy Turku

Drin Fazliu

Ardit Piraj

Edi Smajli

Blendi Kastrati

Princi Morina

Ylli Sfarqa

Benjamin Crmjani

Edion


Tags: Xhamerino Bollati, Xhametino Bollati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018