A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhaner Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
Xhaner Gashi is a popular singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elmirandi

Gjonny

Lejtoni

Deni Malaj

Dritani

Remzi Ukshini

Dodë Gjini

Rapp Dogg

Suat Ajdini

Riza Bytyqi


Tags: Xhaner Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018