A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhavit Sadiku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Xhavit Sadiku is a popular singer of Modern Traditional & Citizens' Traditional music. Në Qershor 2002, Xhavit Sadiku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Ende Menoj Per Ty". Në vitin 2011, Xhavit Sadiku & Xhevahiret publikojnë albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2013, Xhavit Sadiku publikon albumin "Rruges Duke Ecur" Në vitin 2017, Xhavit Sadiku publikon albumin "Live 2017"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Rruges Duke Ecur (2013)

Këngë Dasmash (2011)


» Add A Song »


Related Artists:

Alban Jashari

Dani

Sellhan Allia

Ardian Isufi

Lulzim Morina

Tahir Mustafa

Besim Mahmuti

Kaim Murtishi

Ximma

Kook T


Tags: Xhavit Sadiku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018