A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  27
  • Origin:
  • Podujev 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 51
BIOGRAFIA: Xheki is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

Vlora

Do Të Vijë

Mos E Prano

Vetëm Ti


» Add A Song »

Ne Ditlindjen Tende
Me Fat Urime Martesa
Mos Ma Humb Ti Dashurinë
Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
Loqka Jeme
Harrom
Ka Kaluar Kohe E Gjate
Rri Me Mua
Pse Mbetëm Të Huaj
Tani Te Gjitha I Kam


Related Artists:

Zyber Avdiu

BB Poqi

Leka

Xuxi

Riza Selimi

Agim Gerguri

Shkumbin Kryeziu

Afrim Muçiqi

Ferki Shala

Naim Abazi


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018