A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Xhela is a popular singer of Modern Traditional, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Me një vokal të ngrohtë, Këngëtari ferizajas, Xhela tashmë ka arritur që publikut shqiptar, t'i dhurojë ngrohtësinë e këngës shqipe. Në Nëntor 2009, Xhela merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Nuk Kam Fat". Në Dhjetor 2009, Xhela merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Nuk Kam Fat". Në vitin 2011, Xhela publikon albumin "E Pabesushme". Më datë 29 Maj 2012, Xhela publikon videoklipin "Loti". Më datë 29 Maj 2012, Xhela publikon...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Kenge Te Vjetra Qytetare (2014)

Live (2013)

Live (2012)

E Pabesushme (2011)


» Add A Song »

M’Ke Rrejt
M'Qani Shokë
Me Lot
Pellumbesha
Kalo Mire
Dua Xhanin
Maturant
Kush Na Ka Nda
Krejt Per Ty
Dëshpërohem


Related Artists:

Xili Berisha

Mergim Mjeku

GT

BB Poqi

Blend

Bonsaton

Bajram Jakaj

Besart Halimi

Met Sadiku

Mazllom Mejzini


Tags: Xhela, Xhela Abazi

Xhela in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018