A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhelal Xheladini

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Xhelal Xheladini is a popular singer and songwriter. Më datë 28 Maj 2017, Xhelal Xheladini publikon videoklipin "Aterim Brutal Ne Realitet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj Toni

X-Zone

Duqi

Kacy Style

Bashkim Vushaj

Librond Musliu

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Tymmi


Tags: Xhelal Xheladini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018