A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhema Aka Jemayli

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Xhema Aka Jemayli is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 28 Shtator 2006, Xhema Aka Jemayli & Oran G publikojnë videoklipin "Ti Je Sexy". Më datë 8 Gusht 2007, Xhema Aka Jemayli publikon videoklipin "Me Kete Flow". Në vitin 2008, Xhema Aka Jemayli publikon albumin "Alba"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Alba (2008)

Hey Mama


» Add A Song »

Jeta Jonë Është Kjo
Ti Je Sexy
Me Kete Flow


Related Artists:

LT-One

Decee

Mars

Duk

TC

Lil Don

Daï

Agon Nimani

D.A.P

Mr. Pm


Tags: Xhema Aka Jemayli, Xhema, Jemayli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018