A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - A Thua Ka Pranverë Për Mua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/04/2013

2013-04-01T19:48:26

A ka gzim nket jet per mu po mendoj?
A ka zemer qe me do mu se egzistoj?
A ka gzim nket jet per mu po mendoj?
A ka zemer qe me do mu se egzistoj?
A ka njeri qe sheron veq me lot?

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...

A harrohet ajo dit kur jem taku?
A me dohet mu ky shpirt qe m'je largu?
A harrohet ajo dit kur jem taku?
A m'gezohet mu ky shpirt qe m'je largu?
A pajtohesh zemer e shkret ty me t'harru?

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...

A ka kush t'mi n'dal keto lot boll sedi?
A ka kush qe m'shero dot ne dashuri?
A ka kush t'mi n'dal keto lot boll sedi?
A ka kush qe m'shero dot ne dashuri?
A ka kush t'ma merre ket shpirt? s'muj me duru...

A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...
A thua ka pranverë për mua?si kur edhe per ty?
Do t'sherohem, do t'gezohem, nese vjen perseri...


Lyrics submited by GREJKOC
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018