A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xhemil Salihu - Unaz E Art


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2008

2008-04-22T12:31:50

Pse n'dhom dritat i ke fik,
Pse nga dora me ke ik,
Kush me ty naten kalon,
Kush t'ledhaton,

Kush me ty shtratin e ndan,
Cdo mengjes kush te ka pran
Kush me ty esht tu prit
Diellin qe lind
Ref:2
Unaz e art Unaz e art
Me dy emra e nje fat
Ajo shkoj un ngela vet
Per kujtim ti me ke mbet

At unaz qe ma le ndor
Qe sa vite,qe sa ore
Skam fuqi,me shtrengu
Mka pikllu...

dil në dritare e shiko
per perjetimin po loton
Ment te uji nam pak lot,
Edhe sot

Ref:2
Unaz e art Unaz e art
me dy emra e nje fat
ajo shkoj un ngela vet
per kujtim ti me ke mbet


Lyrics submited by Muala Zendeli   Aarjjeta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018