A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Kthema Zemren Time


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2015

2015-01-21T16:55:21

Gjithçka dogja që ke prekë
Tash per mua më ke vdekë
Kurse n´buz ai emri yt
gjith mendon t´jetoj oj shpirtë (2x)

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr

Pik gjynahi s´paske pas
edhe gurin e ke plas
e çka isha un per ty
mish e eshtra mi ke nxi

Refreni (2x):
Kthema zemren time qe ta dhash n´at pranver
shum kam dashur un me t´harru
por prap malli po me merr


Lyrics submited by Ervin Brahaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018