A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Sonte Vuaj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/01/2009

2009-01-18T23:00:36

Ne dhomen e vjetjes
leht gjumin se ben
kush ne shtratin tend
sote gjendet pran

une nder dritare
si gjithmon po pres
e as deren nuk e hap
ti tash ke qeter der

Ref:2x
Sonte po vuaj
me shpirtin tim
ndoshta te vdekur
gjenden ne agim

kur ti shuksh dritat
perden mos e mbyll
vetem pak afrohu
me tA pa at ftyr

Un der dritare
si gjithmon po pres
e as deren nuk e hap
ti tash ke qeter der

Ref:2x
Sonte po vuaj
me shpirtin tim
ndoshta te vdekur
m'gjen ne agim....!!


Lyrics submited by Xika...!!
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018