A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Mirjeta


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/11/2010

2010-11-08T16:18:32

Shum e rand qenka jeta pa ty e dashur Mirjeta
Shum e rand qenka jeta pa ty e dashur Mirjeta
Gjithmon ne kujtime te kam
fati i te ciles pos un jam.

GJithmon ne kujtime te kam fati i te ciles pos un jam.

Ref.#2
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.

Plot me lot mu mbushen syt kur e kujtoj at takim
plot me lot mu mbushen syt kur e kujtoj at takim.
Fotografin kur shikoj diten e ndarjes e mallkoj
fotografin kur shiqoj diten e ndarjes e mallkoj

Ref.#2
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.

S´kam fuqi un per jet kthehu te lutna moj Mirjet
S´kam fuqi un per jet kthehu te lutna moj Mirjet

Ref.#3
e Mirjeta e Mirjeta
mu shkatrru pa ty jeta
kthehu te lutem me ndihmo
plaget e mia mi shero.


Lyrics submited by Jeeta   jjetta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018