A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Salihu - Mos Trazo Plagen E Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/08/2012

2012-08-07T23:06:18

Qenke zjarm dhe helmi zi
si premtove ne dashuri
dojshe zemren mema fal
dhe u largova ti pa fjal.

refreni

Mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter
mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarmin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter.

Nuk mashtrohem me dy fjal
qe te filloj nje loj me zjarr
deshe mem kall si barut
tash perkulesh e me lut.


Lyrics submited by ilber sulimani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018