A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhemil Saliu - Ti Je Lot Ne Syrin Tim


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2014

2014-02-06T15:10:43


It's a long time that we try finding the lyrics to "Ti Je Lot Ne Syrin Tim" sung by Xhemil Saliu.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xhemil Saliu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Trix. We wish that's the lyrics you are looking for:

Tash nie vit qe u largova
tash nje vit qe ste kam pare
nuk po mundem te harroj
ste kam afer te dashuroj.

Ti je lote ne syrin tim
Kur vajtoj per dashuri
Ti je kenge ne zemren time
Kur kendoj per dashuri.

Vuajtjeve te mija u erdhi fundi
erdhi koha tash po kthehem
e buzeqeshur ti me prit
mjaft te kame pritur
jam merzite.

Ti je lote ne syrin tim
Kur vajtoj per dashuri
Ti je kenge ne zemren time
Kur kendoj per dashuri.



more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018