A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemile Veselaj

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  29
BIOGRAFIA: Xhemile Veselaj is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 27 Qershor 2014, Xhemile publikon videoklipin "Trileqe", në bashkëpunim me Arsimi. Më datë 9 Dhjetor 2014, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "O Qyqan". Më datë 25 Korrik 2015, Xhemilja publikon videoklipin "Si Vullkan", në bashkëpunim me Fjori Tirona....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ilirjana Pirku

Ardita Ala

Vjollca Hamiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Flora Gashi

Iljasa Ibrahimi

Saranda Jusufi

Donika Bujupi

Agertina Muca


Tags: Xhemile Veselaj, Xhemile

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018