A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemilja

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Xhemilja is a singer of Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 1 Qershor 2016, Fadil Riza & Xhemilja publikojnë videoklipin "Ki Me M'dasht"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dori (Rap)

Debora Zymberi

Sonila Ahmataj

Ida Krasniqi

Anila Kodra

Govi Reka

Adelina Hajdari

Bledona Sylaj

Lona

Diana Preka


Tags: Xhemilja, Xhemilia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018