A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhenis Mazreku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Xhenis Mazreku is a popular singer. Në Nëntor 2008, Xhenis Mazreku merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Brenda Meje"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ermira Ponari

Genta Krasniqi

Valbona Brajshori

Donika Hajra

Mimoza Mema

Egzona Gjonbalaj

Samire Muçaj

Doruntina Bega

Magribe Ahmeti Biqkaj

Jehona Ibishi


Tags: Xhenis Mazreku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018