A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xhenis Mazreku - Brenda Meje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/10/2008

2008-10-23T20:00:49

Song from the album:

"Vjeshte Dimer '08"

Participating in

Kënga Magjike 2008


Mjegull pa fund
Endrra pa rruge
Fshehur dhe une
Ne syte e ty

Shpirtin qe kam
me ty e ndaj
Une jam ti E ti je une
Pak edhe shume

Brenda meje ska me lot se mi ke thare
Brenda meje ska asgje qe se ke mare

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
pesha e fatit tsaj
gjithmone I rendon

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
frymen e fundit
rrahjen e fundit
ajo dashuron

shpresa e fundit
ne jete po me mban
nuk kam frike
per ty hapat si ndal
Brenda meje ska me lot
I ke marre


Lyrics submited by Kh


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018