A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
XhensilaTags: Xhensila Myrtezai, Xhensila Myrtezaj, Xhensila
Origin: Tiranë    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Dashi  
Xhensila is a very famous singer in pop music. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare. Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrëmbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore. E Fejuar Me Besart Kallakun Gjinin e portokallis. Xhensila ka marre pjese edhe ne “Top Fest”, nderkohe qe na kanalin muzikor “Supersonic” transmetohet klipi i kenges se saj “A me do”. Besarti ka krijuar nj... >> Full biography >>
  • Find Xhensila on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  582 :: High Love ::  
 :: Engjelli Im ::  
 :: Ring The Alarm ::  
 :: Vespa ::  
 :: Da Da Da ::  
 :: Liar ::  
 :: Dikush Te Do ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote