A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Dikush Te Do


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  83

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2011

2011-08-08T16:07:07

Song from the album:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"


Endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te t gjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do

je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
lart atje lart ne boten tende
merrme dhe mua
koken pas kthej qe te te shoh ty
shoh vetem hije
por prap e ndiej se jemi ne te dy
krah dashurie

Refreni:
endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te tgjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do 2x

je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
tek ty gjej prene e jetes time
qe kam kerkuar

Refreni:
endrra tretet dhe zemra meket
kujtimi yt dhe shpirtin tim ma zgjon
te tgjej nis edhe qiellin gris
kur e ndjen se dikush te do 2x


Lyrics submited by  ThisIsHit2e-Cards (1)

2018-02-09 20:36:23
je qielli im ne ty fluturoj un
ne krahet e tua
lart atje lart ne boten tende
merrme dhe mua

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018