A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Liar  (Feat. Elgit Doda)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  209

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/08/2013

2013-08-27T16:04:50

Featuring

Elgit Doda

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Rozana Radi

Video Production:

MAX Production


xhensila: eejeeeeee jeeeeiiii jeeeeiii
se ti me ngren lartt sa dua te
afrohem me te laaart haiaiaa
me jep nje nat flak sonte tymi
le te daal je genjeshtar genjeshtar jeee
liar liaaar oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time too baby one more time one more time
one more tiiimeeee

eeeee eeeee eee ejjjiiii x2
se ty te dua shuumm provo nje
her te duash sikur uuunnn
as pak e ass shummm me
zemren time ti po luuun
ti po lun tip o luunn baby

Ref: liar liaaar oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry
you make me fly fire fly fire
one more time too baby one more time
one more tiiimeeee
u you make me fly fire fly fire
one more time too baby one more time one more time
one more tiiimeeee jeeeeeii
ouououooo

elgit: krejt ktu kon me kon ok
tash e vrej un me to famen e ndjej se
per ty se blej se tjetra po mpret amo dije nji sen
qe ti kurr nuk je vet se si t’thirri n’telefon per t’cu n’shpi prej prishtine n’tiron
per nji or t’vij sa her ti mendon sille vet gatii
krejt I kisha lon me kon ngat teje se je
amazing nk t’rrej je amazing po ti s’mle me flejt
munet me kon shum leht po vec nji sen e gjen ti
for ever amazing just do it darling munesh me kon my
basy darling

Ref: liar liaaar oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry
you make me fly fire fly fire
one more time to baby one more time
one more tiiimeeee
u you make me fly fire fly fire
one more time to baby one more time one more time
one more tiiimeeee
eeee eeeeejj eee eeeej


Lyrics submited by as37e-Cards (1)

U krijua nga 🙈 2018-01-27 12:12:27
se ti me ngren lartt sa dua te
afrohem me te laart
me jep nje nat flak sonte tymi
le te dal je genjeshtar genjeshtar

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018