A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Jeton Tek Une


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  237

22/05/2014

2014-05-22T16:01:17

Music & Lyrics:

Kledi Bahiti

Arrangement:

Threedots

Participating in

Top Fest 11
-Zonje..
-jo..
-me vjen keq
-te lutem..nuk dua ta degjoj
-me vjen shum keq
-jo jo,
-zonje
-jo ai me telefonoi...
-zonje..
-dhe me tha qe do vij javen qe vjen...
-jo te lutem nuk dua ta degjoj
-zonje..
-nuk dua,...nuk dua ta degjoj
-jo
se je jeta ste fal,ste fal

Ai vjen ngadal
nuk dua ta degjoj, sdua ta kuptoj
fjale, vetem fjale
ne fund dicka me thote
ai me nuk jeton

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Jeton tek un
pa e ditur si, pa e ditur pse
do mbaj nje premtim
me te do fle, nzemer do ta fsheh

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo

Une sot do tregoj si ishte me ty
Do jem nje ditar gjithmone do te shkruaj per ty
Dua te qaj, por jo te T'Harroj
Se jeta ste fal

Si munde te me lesh pa nje jete
Si munde te me vrisje kaq shpejt
Por prap ti brenda meje jeton
Dhe un e di, do jem ajo [2x]


Lyrics submited by Artiola
more...
lyrics.al © 2007 - 2018