A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhensila & Redon Makashi - Se Do Ti Them Asaj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2012

2012-12-22T07:31:47

See Also

Redon Makashi


ja zilja ra ora mbaroj
mezi po pres qe ta takoj
dhe vajza duket me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

ja zilja ra ora mbaroj
mezi po pres qe ta takoj
dhe vajza duket me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

se do ti them asaj
te dua ty moj vajze
se do ti them asaj
te dua ty moj vajze...ty mooooj vajze

...midis te tjerve shpejt une dalloj
shoh syt e saj qe sjan te qet
dhe me kerkojn
...dhe vajza duket
me cante ne dor
dhe si nje flutur ajo vrapon

vjen drejt meje po nxiton
syt e saj sjan te qet me kerkon
dhe vajza duket me cant n dor
dhe si nj flutur ajo vrapon

se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
....ty moj vaaaaaaajjjjjjjzzzzzzzzzzzzzzz


Lyrics submited by  oriade-Cards (1)

2018-04-19 18:36:50
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018