A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Ama Doren  (Feat. Mozzik)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  649

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/09/2015

2015-09-22T12:42:39

Featuring

Mozzik

Music:

Zzap And Chriss

Lyrics:

Mozzik

Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

Pro Video

Song from the album:

"The Best Of"
HA HAAA
It's Zikeeyy
Xhensilaaa

Mozzik
Shum trëndafila
Per ty moj Xhensila
Tu vrapu mbas teje
Humba shum kila
Nuk di shum mir te
Flas n'ket dialekt
Vec jam ka t'njeki
Si mi pas marr lekt
Mos thuj sa vjet
I kam se qaq s'dokna
Spo du me kon shok na,Kuptom
Sinqert,Shpirti po t'don
E TIK-TAK vec per ty bon
Goc moj Goc,Cheers
Merre naj got
Po ikim larg shum
E po dalim nga kjo botë
Se njerzt kan zili
E po dojn me naj ftof
Pushimi n'fund t'mujit
Fresh po vjen si rrog
Ah Xhamadani Vija-Vija
Ti the vjen nga Shqipëria
Une vi të pres tek shtëpia,Jote
Bojna party deri n'agim
Kam shum shokë kshtu qe merr shoqe

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos me le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën e vetem mos mle mos m le.

baby ti jemi,jemi je
ama ama doren baby mos mle

Xhensila
A po don pak,E ti don
Me t'kap n'infrakt
Papritur krejt takohom n"club
Vdis per mu ti bonu 2pac
T'le me t'prit,Hala nuk jam mir
E ti po don me m'marr
Po don me m'marr,Është vec nata e parë
Ma more zemren vec me 1 fjalë
Per natë te parë krejt krejt po ti fal
Ca ta don n'fakt,Sna pengon sonte
As 1 shkak,Aeee zemer mke cu
Shum nalt,Vdis per mu ti bonu 2pac
M'ke shti n'trip,Sa po menoj
Me t'lon e me ik,Kthena t'perqafoj
Sdu me t'lon un PIK,Ikim diku larg
Diku ku nuk ka dritë,masi po m'thirr me Chillit

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le

Mozzik
Ziki Ziki Yee
Ziki Ziki Yee
Nuk o secila
Si Xhensila Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila
Xhesi Xhesi Yee
Xhesi Xhesi Yee
Nuk o secili
Si Mozziki Yee
Si kapak fruktali
Zemra po m'rreh
Kur po shimi yee
Kur po shimi yee

Xhensila Reff
Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën vetëm mos m le

Baby ti i jemi,jemi je
Ama,ama dorën e vetem mos me le
Baby ti i jemi,jemi je
Kapma,kapma dorën baby mos m le


Lyrics submited by Plauratie-Cards (3)

U krijua nga gresi 2018-07-15 12:37:57
Shumë trëndafila
Për ty moj Xhensila
Tu vrapu mbas teje
Humba shumë kila
U krijua nga gresi 2018-07-04 14:53:45
baby ti jemi,jemi je
ama ama doren baby mos mle
2018-02-08 21:46:32
M'ke shti n'trip,Sa po menoj
Me t'lon e me ik,Kthena t'perqafoj
Sdu me t'lon un PIK,Ikim diku larg
Diku ku nuk ka drit.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018