A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Lela

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Xhesika Lela is a popular singer. Më datë 14 Dhjetor 2012, Xhesika Lela publikon videoklipin "Ti Femrat I Ndrron"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sevërxhane Laçi

Aferdita Hoxha

Hasime Daka

Arbnore Balaj

Mikja

Martela Lajthia

Erë Rrustemi

Ardiana Rama

Florida Ziberi (Drita)

Ardiana


Tags: Xhesika Lela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018