A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Ndoj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  71
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhesika Ndoj is a popular singer of Pop music. Ajo ka triumfuar në Festivalin Shkodra Fest duke rrëmbyer kështu me këngën e saj të bukur dhe me plot ritëm cmimin e madh. E kemi fjalën për këngëtaren mjaft simpatike dhe me zë të vecantë Xhesika Ndoj, e cila me origjinë është nga Puka por jeton në Tiranë. Xhesika merr thuajse cdo kohë komplimente edhe për dukjen e saj, madje nuk është nevoja të mendosh dy herë sapo ta shohësh, sharmi i saj tregon se padiskutim është një nga këngëtaret më seksi ...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adalena Seferi

Barbana

Kamela Islamaj

Marjeta Billo

Lili Gjidodaj

Laura Nezha

Rezarta Shkurta

Olta Boka

Rezarta Smaja

Jonida Vokshi


Tags: Xhesika Ndoj, Xhesi, Xhesika Ndoja

Xhesika Ndoj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018