A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Xhesika Polo & Mateus Frroku - Me Shume Te Dua


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  60

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/09/2012

2012-09-17T09:52:46

See Also

Mateus Frroku

Music, Lyrics & Arrangement:

Elgit Doda

Participating in

Kënga Magjike 2012


Dicka nuk shkon me si me pare
te fal nuk eshte vetem nje fjale
kerkoj dicka me shume nga ti
te ndjej si nje trishtim

Dhe mundohem te harroj une veten
te mendoj per ty
une te dua por dhe sot jam vetem
pse te huaj ne tani

E ndjej se cdo nate ti fle ne zemren time
e ndjej se ta fala ty une jeten time
mos harro se cdo dite qe kalon e me shume te dua
me mungon te jem me ty
dhe njehere

Dhe njehere ti me fal
une e di me mungon
pse kaq larg ne te dy
me ndihmo te jem me ty

Edhe sot si cdo dite
ti e di po te pres
une te fal cdo gabim
zemren time ti e ke

E ndjej se cdo nate ti fle ne zemren time
e ndjej se ta fala ty une jeten time
mos harro se cdo dite qe kalon e me shume te dua
me mungon te jem me ty
dhe njehere


Lyrics submited by Bubu :-)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018