A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Xhesika Polo - Mbylle  (Feat. Alex)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2015

2015-05-11T15:15:00

Featuring

Alex Seitaj


Tashti
Na ishte sec na ishte te te te
Nje gomar me bishte te te te
Ne ne es es es
Cna ishte ccccc
Ne ne ne ne ccccc edheeee edheee
Me bi me bi me bishte
Edheeeee e e e e e
Me shurta dita
MBYLLE MBYLLE
Edhe edheeeeeeeee
MBYLLE
Na ishte sec na ishte te te te
Nje gomar me bishte te te te
Ne ne es es es
Cna ishte ccccc
Ne ne ne ne ccccc edheeee edheee
Me bi me bi me bishte
Edheeeee e e e e e
Nje gromsime
Me kysmet
Tibiritireeeeeeee
Xhesika Polo yeeee sa bukur
SKELAAAAAAA
Me bishte ... edhe Ti dhe une .
Tashi cte te them ... me kysmet tha apo e thame njehere … shpatlla .

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018