A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhesika Polo - S'du Me Ni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/09/2016

2016-09-14T17:30:02


It's a long time that we try finding the lyrics to "S'du Me Ni" sung by Xhesika Polo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xhesika Polo attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Endri - S'du Me Ni

[ENDRI x2:]
Je ka m'rren, hala qe sa vjet
Don mem ngul e po ngulesh vet

[REF.:]
Mo s'du me ni, me ni...
A mundesh me m'lan rehat bejb
Se per ty mo s'du me ni

Hala po rrina nalt
Ty jam tut ngre si valt
Flaka po don me dal
Kur po msheh mu tu knaq

Punt i kemi keq si chrisi me ririn
Sa her po tshoh ty po ma vran synin
Punt i kemi keq si chrisi me ririn
Sa her po tshoh ty po ma vran synin

Po don mem ngic
E mem ardh ngat
Mem kap per maic

A don mem ngic
Me mu afru
E mem thon me mu se prish

Po don mem ngic
E mu kthy n'fillim
Caty ku ja kem nis

Amo jo ska mo
Joo mo ska mooo

2x:
Je ka m'rren, hala qe sa vjet
Don mem ngul e po ngulesh vet

[REF.:]
Mo s'du me ni, me ni...
A mundesh me m'lan rehat bejb
Se per ty mo s'du me ni

[FERO:]
Yeah, na kena shum letra
Prej lekures t'ujkit nau ka nreq setra
Kto zemrat i ndejna
Kto ngojn mas neve si me pas letra
T'jashtit amo t'jashtit s'jena

Po dojn me dit kush jom
Une jom FERA
Ah, une jom FERA
Ta lodhi zemren
Ta boj per stenda

S'di pse per Endrin po kapen?
Ky me tparen ta blen ty mahallen
Un me tekste ta prishi ty famen
Un me juve kurrqysh s'pershtatem

Boy, shawty got a body like a MASERATI
Me zinxhira ari
Dokna djal argjendari
Era saj ngrehet si
Mu kon e llazaratit
Po fuck them me and Endri yeah we be ballin'

[ENDRI x2:]
Je kam rren, hala qe sa vjet
Don mem ngul e po ngulesh vet

[REF.:]
Mo s'du me ni, me ni...
A mundesh me m'lan rehat bejb
Se per ty mo s'du me ni

Meda - S'du Me Ni

Po me thote shoqnia
e pat edhe puna jote
qysh e lidhe zemren tone
a e din vetes cka i bone

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndryshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x2)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e don

Po me thote e gjithe shoqnia
te ndryshoi krejt dashuria
ju o shoqen kritikoni
dini mire se po gaboni

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndyrshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x3)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e donKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018