A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhesika Polo - Eva Jam Unë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/12/2016

2016-12-21T22:22:30

Lyrics:

Alex Seitaj

Participating in

Festivali i 55-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Eva Jam Unë" sung by Xhesika Polo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xhesika Polo attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018