A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Bora

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
Xhevair Bora is a singer of Southern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agron Bego

Skender Kalenja

Hasan Marra

Fatos Meta

Vilson Zani

Safet Lezja

Alfred Bardho

Riza Cuka

Abedin Kovaci

Guri Vasili


Tags: Xhevair Bora

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018