A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevat Syla

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  6
Xhevat Syla is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Adrian Llanaj

Valmir Fazliu

Engjëll Gashi

Valter Dauti

Mentor Thaqi

Janko Pali

Besian Meshini

Veron Hoxhaj

Astrit Balliu

Samir Maliqi


Tags: Xhevat Syla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018