A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevdet Jashari

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhevdet Jashari is a popular singer of Hip-Hop music. Aktori Xhevdet Jashari është më shumë i njohur për publikin si ‘Arifhikmeti’ i seralit “O Sa Mirë”, teksa së fundmi e ka sporvuar veten edhe në këngë. Më datë 11 Tetor 2017, Mc Lifi publikon videoklipin "Vet Mthae Tdua". Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Strike beatz, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Xhevdet Jashari. “Te gjithe ju qe e perkrahet Arifhikmetin, te gjithe ju qe i dhate mundesine Arifhikmetit te jete pjese e jeteve tuaja ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Official

Webiste

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enigma

Mad Lion

G Bani

Prince Double H

Cani Lazoja

Izi

Presioni

Rudi

Memli Krasniqi

F-Kay


Tags: Xhevdet Jashari, Mc Lifi, Arifhikmeti, Arif Hikmeti, Xhevdo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018