A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoana Dajallari

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Xhoana Dajallari is a popular singer. Më datë 20 Dhjetor 2012, Xhoana Dajallari publikon videoklipin "Me Fal Puthje", në bashkëpunim me Majlinda Spahiu & Besi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arlinda Lloha

Linda Rukaj

Sela Begaj

Fortesa Citaku

Suada

Ledia Halili

Aferdita Pepkola

Lida Kanani

Nevila Qesko

Gerta Ademaj


Tags: Xhoana Dajallari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018