A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoana Xheneti

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  10
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Xhoana Xheneti is a popular singer. Xhoana Xheneti është një tjetër shqiptare e famshme në Amerikë, që merret me muzikë dhe modelim. Xhoana ka kohë që jeton në SHBA dhe kohë më parë ka çmendur edhe kroataët,duke u krahasuar si një nga femrat më seksi, bashkë edhe me një tjetër shqiptare-modelen Vildane Zeneli. Bukuroshja shqiptare është larguar nga shqipëria drejt Amerikës në moshën 10-vjeçare, së bashku me nënën dhe motrën. Ka realizuar disa projekte muzikore, ku ka punuar edhe s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Borjana Dokle

Stela Risto

Valentina Dedvukaj Spaho

Mimoza Gjikola (Mimi)

Arta Zeqiraj

Zara Jakupi

Blinera Sopa

Rafete Behluli Abazi

Iljasa Ibrahimi

Refaela Vushaj


Tags: Xhoana Xheneti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018