A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhovana Jahja

Tags: Xhovana Jahja

Origin: Shkoder    Residence:        Age: 11  
Xhovana Jahja is a not so known poet. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  20

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018