A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhovana Jahja

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  46
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 11
BIOGRAFIA: Xhovana Jahja is a writer. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Yllka Kastrati

Medina Fetai

Sara Ibrahimi

Gresa Rudaku

Bleona Brahaj

Eldona Rama

Elona Çuliq

Sofia Ziri

Aida Elb

Shyhrete Ahma


Tags: Xhovana Jahja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018