A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  14
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Xonn is a singer of Hip-Hop music. Më datë 7 Dhjetor 2016, Xonn publikon videoklipin "Pse Ke Ik". Më datë 5 Maj 2017, Xonn publikon videoklipin "Je Feju". Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa. Më datë 7 Prill 2018, Xonn publikon videoklipin "Urime Martesa"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arti Durmishi

Lila

Gansito

ElmeLean

Albozz

IllMill

Cali

Dringo

Fasti

Wolfman


Tags: Xonn, Egzon Arifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018