A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: XOXO is a singer and songwriter. Më datë 2 Shtator 2012, Muharrem Ahmeti publikon videoklipin "B13", në bashkëpunim me XOXO. Më datë 27 Qershor 2013, Marseli publikojnë videoklipin "Romano Cigano", në bashkëpunim me Elia & XOXO. Më datë 2 Qershor 2014, Silvi publikon videoklipin "Te Kam Beb Per Qejf", në bashkëpunim me XOXO. Më datë 9 Gusht 2014, Vani publikojnë videoklipin "Nomin Bojna", në bashkëpunim me Lori & XOXO. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blond

DNP Lugina

Fatlind Duraku

The'good'father

Shoni Shon

Niko Mhilli

Xili G

Joy B

Leobaj

Xhevdet Shala


Tags: Xoxo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018