A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
YakuzaTags: Yakuza
Yakuza is a not so known singer in hip-hop music. Rreperi nga Tirana i njohur me emrin Yakuza, pas klipit Dolla Dolla me bashkpunim me reperin tjeter Sk3rdi, vjen se shpejti me klipin e ri me nje bashkpunim me Producentin dhe Reperin me te njohur ne Ghana I quajtur Lesane dricks. Klipi vjen se shpejti.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  4


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote