A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Yana is a popular singer. Në Nëntor 2011, Yana merr pjesë në Kënga Magjike 2011 me këngën "Nuk Mund Te Ndalem"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klaudia

Nazmije Pacolli

Lavdie Bujari

Fjona Llanaj

Nebahate Batllava

Xhoana Dajallari

Ejona Elezi

Arjeta Binaku

Eremelinda Islami

Mc Mimo


Tags: Yana

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018