A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Yell is a popular group/singers. Në Dhjetor 2000, Grupi Yell marrin pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Se Bota Flet". Në Dhjetor 2001, Yell marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kenga E Jetes Sone"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Insist Band

Ethnically

Code

Night Stars

Motrat Behari

Grupi I Picarit

Erresira E Jetes

Edu Band

Crazy Albanians

Amanita


Tags: Yell, Grupi Yell, Rijet Pirani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018