A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Yell is a popular group/singers. Në Dhjetor 2000, Grupi Yell marrin pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Se Bota Flet". Në Dhjetor 2001, Yell marrin pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Kenga E Jetes Sone"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Supernova

Orient Express

Vllezrit Susuri

Bloody Soldierz

Gremza

Day Shift

Vatra


Tags: Yell, Grupi Yell, Rijet Pirani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018