A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yetmir Hella

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Yetmir Hella is a singer. Yetmir Sejdiu (Yetmir Hella) jeton n`Francë për momentit, por eshte reper i Ferizajit! Me rap mirrët prej qe u dal n`Francë dhe kengen e pare e ka bere ne vitin 2003 ne gjuhën franceze. Ai kreu shkollën fillore në Ferizaj. Në moshën 10 vjeçare emigroi në Francë me familjen e tij për të siguruar një jete më të mirë. Githçka nisi aty dhe Yetmiri filloi te hidhte hapat e parë ne Rap në rrugët e Francës me miqtë e tij. Këngët e para u regjistruar në ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gjiganti

Zeero.B

Hustle5k

Dope

Ghost Pymm

Siller Banioz

Elines

Alb-G

Liliros

Black-T


Tags: Yetmir, Yetmir Hella, Yetmir Sejdiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018