A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yjet E Panjohur

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  43
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Yjet E Panjohur is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi eshte formuar ne vitin 1994, nga ROni dhe Mari por ne pamundesine e kushteve te kohes ku muzika e Kultura Hip-Hop dhe R’nB ishte e panjohur ne Shqiperi, grupi prezantohet perpara publikut 5 vjet me vone me kengen “Trishtimi”. Ata kane bashkepunuar me kengetare te rinj, miq te tyre e zera te njohur per publikun. Ne cdo kenge ka zera dhe artiste te ndryshem te panjohur, ndersa lideri i grupit Roni, eshte nje tekstshkrues i zoti, pasi ai ka ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

2die4

Okupatort

Klani Shqiptar

E'7

Newporn

Kthetrat

B.F.P

Kunder Dhuna

Orginallat

2 Perqind


Tags: Yjet E Panjohur, Yjet E Pa Njohur, Yje Të Panjohur, Yje Te Panjohur

Yjet E Panjohur in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018