A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Lipjan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ylber is a singer. Une jom Ylber kan lindur ne Lipjan ne vitin 1994. Kam kryer shkollen fillore tani jam te mesmen ne Gjimnazin Ulpian ne Lipjan. Pretendoj qe do te behem kengetar i sukseshem....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ecstasy Tlg

Mafia

Besi Zinjo

Unfame

Ej-G

Bushtra

V.M

Sttyler

Roland Mullaavda

Ardian Rexhepi


Tags: Ylber

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018