A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Ylber A.K.A. BlgTags: Ylber A.K.A. Blg, Ylber Alidemi
Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 20   Zodiac sign: Peshorja  
Ylber A.K.A. Blg is a not so known singer. Emri: Ylber Alidemi Hobby: Box, Futboll Ylber Alidemi i njoftun me nofken "BLG" Shkollen fillore e perfundoi ne Kosov dhe Austri. Ne Vitin 2003 (Mbas Luftës) u largua nga Kosova per Austri per kushte më te mira. Ne vitin 2006 u njoftua me Bleron Sylejmanin (tashme shokun me te ngusht). Kariera e tyne filloj qysh ne vitin 2009 ata filluan te mirren me tekste & repovasin te keti lloji te muzikes (Rap&HipHop). 3 Vite me pas e kriuan Studion "BBC ... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  6


Loading...Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote