A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Ajrizaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Ylber Ajrizaj is a popular singer of Modern Traditional music. Këngëtari Ylber Ajrizaj, tashmë është i njohur për atmosferën e gjallë që krijon. Ai, gjithashtu është produktiv në prezantimin e këngëve dhe videoklipeve të reja. Ai e pershkruan veten si njeri i thjesht dhe romantik. Ka hobi futbollin, ndersa muziken e ka shume pasion. Gjithmone i ftuar ne shume ahengje dhe dasma si ne Kosove ashtu edhe ne Zvicer. Kenga e tij e pare qe e beri te njohur ishe "Ti je e vecant", por Ylberi nuk ndaloi asnjehere d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Brahim Qetaj

Fatmir Hoxha

Gramos Simnica

Berat Demiri

Valon Biba

Durim Malaj

Afrim Idrizi

Agron Sylejmani

Gentian Gojani

Alban Shehu


Tags: Ylber Ajrizaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018