lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Ylber AlidemiTags: Ylber Alidemi
Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 20   Zodiac sign: Peshorja  
Ylber Alidemi is a not so known singer. Ylber Alidemi jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike.... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote