A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Alidemi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Austri 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ylber Alidemi is a not so popular singer. Ylber Alidemi jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edijan Muhaxheri

Samson Gjoni

Agon Kalludra (Goni)

Naser Beqiri

Dossi A.K.A Professional's

Fatbardh Azemi

Mc.Nia

King-B.One

Gzim Kopili

Nani-Style


Tags: Ylber Alidemi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018