A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Gjoni

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
Ylber Gjoni is a singer of Northern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mc Koqe

Blledi

Ledion Liço

Asllan Alla

Bledar Barjami

Sharku Mc

Dashi

Geri (M)

Philip

Erlind Zeraliu


Tags: Ylber Gjoni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018