A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Osmani

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  21
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ylber Osmani is a popular singer of Modern Traditional, Tallava, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju" Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju" Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike". Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire" Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kuku (2017)

Boll E Mire (2016)

Për Ju (2015)

Digju Zemer Digju (2013)

Nusja Jone Amerikane

Turbo Tallava

Do Ta Kallim

Hajt, Hajt Njeher M'shiko


» Add A Song »

Pa Dashni
Dashni Speciale
Dashni E Ndaluar
Du Me Shpirt
Shoqni Pa Dashni
Simpatike
Kuku


Related Artists:

Avdyl Mziu

Florim Gega

Fikret Dauti

Valon Berisha

Aziz Murati

Muaad

Albi Xhepa

Leka

Mexhid Krasniqi

Kasso


Tags: Ylber Osmani, Ylber, Ylberi

Ylber Osmani in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018