A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Qaili

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ylber Qaili is a popular singer. Ylber Qaili jeton dhe vepron në Gostivar. Merret me muzikë prej moshës 6 vjeçare në fillim luan ne Insrumentin e Pianos ndërsa më von fillon edhe të këndoj,hapat e para i filloj me babain e tij, edhe ashtu filloj të mësoje në shkollen e ulët të muzikës në Gostivar "ENVER STAFAI" kur'se shkollën e mesme të muzikës e vazhdoj në Tetovë "TODOR SKALLOVSKI TETOEC". Ylberi perfundoi studimet ne Univerzitetin e arteve të Tetovës. në vitin 2009 Ylberi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Argjent Marku

Bexhet Jagodini

Ergin Iseni

Adhurim Deari

Shpresim Zylbehari

Hajrulla Emini

Enes Seferi

Nedim Selmani

Florent Iseini

Bunjamin Cajani


Tags: Ylber Qaili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018